П'ятниця, 19.04.2024, 02:59
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Проблема віртуального кохання (Ваше відношення до віртуального кохання, чи існує воно?)
Проблема віртуального кохання
ОйраДата: Понеділок, 17.03.2008, 17:07 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Я дуже люблю спілкуватися і не тільки в реалі. Для цього існують форуми, але спілкування на форумі рідко відбувається в реальному часі. Найбільші можливості для цього створені в чатах, але я люблю спілкуватися з розумними людьми, а в чатах багато дурних. На мій погляд, розумні люди зустрічаються у вікторинах. От я там і спілкуюся. Звісно, що між учасниками вікторини виникають певні стосунки і трапляється так, що людина стає настільки духовно близькою, що навіть у вікторину вже не граєш, а лише розмовляєш з нею, а потім не можеш дня прожити, щоб не поспілкуватися з цією людиною. З нетерпінням чекаєш закінчення занять, а на заняттях тільки про те і думаєш, як би пошвидше зайти в Інтернет. Віддаль не дозволяє зустрітися в реалі, але почуття розгорається і без цієї людини ти вже не мислиш свого життя... Що це? Кохання? cry cry cry
 
lokiДата: Понеділок, 17.03.2008, 22:51 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Кохання - то дуже абстрактна і тонка річ. У віртуалі виникає дуже-дуже рідко. Скоріш за все це не кохання, а закоханість. Важко сказати про кохання до людини, яку ніколи не бачив і не чув. Назвати коханням почуття, які відчуваєш до створеного образа в своїх думках - то не зовсім правильно. Щоб вважати ці почуття коханням, то треба бачити людину в реальності. Подивитись їй в очі, почути її голос, торкнутись до неї. Тільки тоді можна зрозуміти, кохання то чи просто надуманні почуття, через які страждав дарма. Тому не треба засиджуватись у віртуальності довго, якщо є людина ,яка вам подобається у спілкуванні, якщо подобається на фото, то поговоріть з нею по телефону, зустріньтесь в реалі. І тоді все буде зрозуміло до кінця: кохання то чи просто захоплення. hmm2
 
ОйраДата: Вівторок, 18.03.2008, 13:10 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Не думаю, що кохання абстрактна річ! Що це ще таке? Чого ж це воно абстрактне, коли спілкується з тобою ж не машина, а людина, яка сидить за компом! Раніше взагалі не було таких засобів зв"язку, а люди закохувались і навіть одружувалися і цьому є безліч прикладів:так одружувалися царі, султани, імператори. Інколи люди навіть не зустрічалися, але кохали одне одного все життя, як, наприклад, Данте і Беатріче, Шота Руставелі і грузинська цариця Тамар. Та якщо прочитати всі історії кохання, то таких прикладів купа!
Я все ж таки думаю, що кохання у віртуалі можливе, але тільки тоді, коли обоє чесні один перед одним! yes
 
galanetДата: Вівторок, 18.03.2008, 13:30 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Віртуальна любов не є реальною... Через те її так і називають. Вірутальна любов не обовязково може перейти в реальну. Це означає, що ти не хочеш реальної зустрічі з цією людиною, не хочеш реальної любові, тебе влаштовує віртуал. Ви можете любити людину не як живу істоту, а як образ. Його образ у вас формують літери на екрані у вигляді думок, фраз, зображення у вигляді листівок... Ви любите не саму людину, а те що знаходиться на екрані... Те, що є віртуально...
Віртуальна любов затягує, це як наркотик - з нетерпінням (іноді скаженим) поспішаєш до інтернету в надії поринути у віртуальне спілкування з віртуальним хлопцем чи дівчиною.
Така любов часто спостергіється в чатах, там же і організовують для таких наркоманів віртуальне одруження, сім'ю, дітей, створюють всі умови для існування такої віртуальної любові...

Ойра, а яку ти любов мала на увазі? Ти б хотіла зустрічі з цією людиною чи тобі достатньо віртуального спілкування? by

 
ОйраДата: Вівторок, 18.03.2008, 13:37 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





o_O
Quote (galanet)
Віртуальна любов затягує, це як наркотик - з нетерпінням (іноді скаженим) поспішаєш до інтернету в надії поринути у віртуальне спілкування з віртуальним хлопцем чи дівчиною.

Ха! А Вам звідки таке відомо??? Ви теж віртуально закохалися o_O o_O o_O

Quote (galanet)
Ойра, а яку ти любов мала на увазі? Ти б хотіла зустрічі з цією людиною чи тобі достатньо віртуального спілкування?

А на це питання у мене ще немає відповіді, я добре подумаю, а тоді може що розумне і скажу ap
 
galanetДата: Вівторок, 18.03.2008, 13:45 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Ха! А Вам звідки таке відомо??? Ви теж віртуально закохалися

І закохуватись не потрібно, про це знаєте скільки написано ap
Це ж глобальна проблема, нею займається група науковців-психологів! Виявляють причини виникнення такого явища і шукають шляхи виходу з "віртуально-наркотичної" залежності! І це стосується не лише віртуального кохання, а й віртуального життя в Інтернеті. Колись по телевізору йшла програма, де хлопчину лікували від Інтернет-залежності, так він, коли потрапив у лікарню, в рядку, де вказується домашня адреса почав писати: http://www....
Подумайте, перш ніж закохуватись віртуально laugh

 
ДжокерДата: Вівторок, 18.03.2008, 15:42 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю що людині не обов"язково шукати своє кохання у віртуалі. Його можна зустріти просто на вулиці, в клубі,навчальному закладі, тай де завгодно. Я вірю в долю,а ти віриш? Ойро!
 
ОйраДата: Вівторок, 18.03.2008, 15:56 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Quote (Джокер)
Я вірю в долю,а ти віриш?Ойро!

Та я в усе вірю, поки не зневірюся! sun sun sun
 
lokiДата: Середа, 19.03.2008, 12:22 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Невідомо, де зустрінеш своє щастя, в реалі чи у вірті... Кохання - то складна штука.
 
ОйраДата: Середа, 19.03.2008, 13:14 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Quote (loki)
Невідомо, де зустрінеш своє щастя, в реалі чи у вірті... Кохання - то складна штука.

От через те що складна, я й запитую! То хоч хтось мені дасть відповідь, чи ні??? >(
 
Форум » Різне » Спілкування » Проблема віртуального кохання (Ваше відношення до віртуального кохання, чи існує воно?)
  • Сторінка 1 з 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 9
  • 10
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською