П'ятниця, 19.04.2024, 09:29
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Різне » Спілкування » Україномовне програмне забезпечення
Україномовне програмне забезпечення
malenkij_demonДата: Четвер, 27.11.2008, 17:02 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю, що потрібно перш за все починати з себе. От я нещодавно закачала собі на мобілку україномовний ява-портал. І пишаюся собою. Якщо кожен буде користуватися україномовними програмами, та й взагалі говорити українською, то загальній результат забезпечений! Ви як вважаєте?
 
ziro4kaДата: П'ятниця, 28.11.2008, 13:34 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Напевно, але не так вже і багато прикольних програм на українській. А що за портал? Якісь розважальний?
 
malenkij_demonДата: Понеділок, 01.12.2008, 17:45 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Ага, там цікаві новини є про кіно та музику, теми різні, гороскоп є. А ще можна завантажити мелодії та теми різні для мобільного. Навіть є блог, в якому можна спілкуватися. Прикольна штука)))
 
ziro4kaДата: Вівторок, 02.12.2008, 18:14 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
О-о, цікаво)) а як його можна загрузити?
 
malenkij_demonДата: П'ятниця, 12.12.2008, 16:51 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
та це дуже просто. Треба відправити смс на номер 3637 та завантажити додаток
 
ziro4kaДата: Середа, 28.01.2009, 17:46 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (malenkij_demon)
та це дуже просто. Треба відправити смс на номер 3637 та завантажити додаток

Дякую flower , я завантажила собі цей ява-портал Цікавий.
Читала блоги Кіти дуже сподобалось навідь свої коменти залишила :) , тепер кожног дня заходжу на портал дивлюся що новенького!
 
ДоцентДата: Понеділок, 08.06.2009, 21:43 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Компанія Маленький, можна навіть сказати мікроскопічний Софт випустила бета -реліз нової маловитратної і симпатичної операційної системи ВІКНА 7. Українську версію можна завантажити, відвідавши форум http://solomchak.at.ua/forum/20-70-1
 
ДоцентДата: Понеділок, 08.06.2009, 21:47 | Повідомлення # 28
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Найсвіжішу, щойно народжену, повну версію українського Windows Internet Explorer 8 офіційно можна безкоштовно завантажити тутечка: http://www.microsoft.com/ukraine/windows/internet-explorer/

Повідомлення відредаговано Доцент - Понеділок, 08.06.2009, 21:47
 
gregДата: Неділя, 17.10.2010, 15:49 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Українізатор Windows XP
Програму створено для українців, які бажають спілкуватися з комп'ютером рідною мовою (а не для хохлів, яким це байдуже - аби тільки ковбаса була дешевшою). Проте, вимушений попередити, що це любительська програма, тому, встановлюючи її, ви певним чином ризикуєте.
А тепер - по суті. Програма призначена для встановлення на вже діючу операційну систему сімейства Windows XP теоретично будь-якої мовної версії (випробовувалося лише на московських та англійських системах). Глибина перекладу значно більша, ніж в усіх відомих мені українізаторах. Сподіваюсь, якість перекладу також краща. Лишилася неперекладеною довідкова система (перекладено лише її інтерфейс), тому, якщо хтось має бажання - беріться за переклад довідки.
Ще лишаються неперекладеними назви устаткування в диспетчері пристроїв. Не знаю, як це зробити автоматично, втім це можна зробити самотужки вручну, оновивши драйвери на кожному з цих пристроїв.
Цей українізатор створено за допомогою стандартних програм, призначених для локалізації ресурсів файлів, та стандартних команд Windows. Стулено до купи інсталятором Smart Install Maker. Стандартний блокнот замінено на AkelPad 3, тому в разі, якщо вам потрібен саме майкрософтівський блокнот (або ж на його місце встановлено якийсь інший), збережіть його в якійсь окремій теці перед запуском українізатора.
Вимушений зізнатися, що я геть нічого не тямлю в програмуванні, тому, якщо у вас виникнуть якісь питання, звертайтеся, будь ласка, нормальною мовою, а не програмістськими матюками - я їх не розумію. Мою адресу можна знайти (звісно, якщо ви встановите цей українізатор), обравши пункт меню "Про програму" на вкладці "Довідка" у вікні "Мій комп'ютер".
Розмір: 44 МБ
Місця на диску: до 500 МБ.
MD5: 17DE72A0DB0F6D6481A3246D9C7C3A5D
SHA-1: A8EB3E6DE9BBD27D88863A1B4924C2DB0AABC935
Завантажити: http://uploadbox.com/files/1224c6cead/
або: http://depositfiles.com/files/zno24i9ti
Додаток: 5897752.jpg (10.9 Kb)
 
Форум » Різне » Спілкування » Україномовне програмне забезпечення
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською