П'ятниця, 19.04.2024, 02:42
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Справжній друг (Кого ми називаємо другом, що ми розуміємо під зрадою друга)
Справжній друг
ОйраДата: Середа, 21.05.2008, 10:40 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Кожний із нас має друзів, але кожний під дружбою розуміє щось своє. Одному друг потрібен, щоб допомагав, був беззавітно відданий і до якого в любу хвилину можна було звернутися по допомогу. Але часто ми нарікаємо на те, що друг зрадив. А що таке зрада? Це коли друг не поділяє твоїх поглядів або дружить з твоїм недругом? Наприклад, коли тебе ображають, навіть справедливо, твій друг повинен кинутися тебе захищати, чи спостерігати спокійно, а потім пізніше вказати на твої помилки? sorry sorry sorry
 
mandarynДата: Понеділок, 10.12.2012, 11:29 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я також вважаю що добре коли э справжні друзі, а ще краще коли є справжній друг, та так, саме друг, не хлопець а друг, на таку людину справді можна покластися dada dada dada dada dada
 
ylihca1294Дата: Понеділок, 10.12.2012, 11:29 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Дружба як бриліанти підробок багато, а справжніх мало))
 
ulyankabondarchukДата: Понеділок, 10.12.2012, 11:30 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю , що справжній друг це друге Я кожної людини
 
motodimaДата: Понеділок, 10.12.2012, 11:48 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
я маю справжніх друзів і пишаюсь цим, всім би такого щастя побільше)))
 
ksyshka-1@mailruДата: Понеділок, 10.12.2012, 23:03 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
коли ніколи в житті не обідить apl
 
ksyshka-1@mailruДата: Понеділок, 10.12.2012, 23:07 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Каждый из нас имеет друзей, но каждый под дружбой понимает что-то свое. Одному друг нужен, чтобы помогал, был беззаветно предан и к которому в любое минуту можно было обратиться за помощью. Но часто мы сетуем на то, что друг предал. А что такое измена? Это когда друг не разделяет твоих взглядов или дружит с твоим недругом? Например, когда тебя оскорбляют, даже справедливо, твой друг должен броситься тебя защищать, или наблюдать спокойно, а затем позже указать на твои ошибки?

Quote (Ойра)
Каждый из нас имеет друзей, но каждый под дружбой понимает что-то свое. Одному друг нужен, чтобы помогал, был беззаветно предан и к которому в любое минуту можно было обратиться за помощью. Но часто мы сетуем на то, что друг предал. А что такое измена? Это когда друг не разделяет твоих взглядов или дружит с твоим недругом? Например, когда тебя оскорбляют, даже справедливо, твой друг должен броситься тебя защищать, или наблюдать спокойно, а затем позже указать на твои ошибки?

Quote (Ойра)
Каждый из нас имеет друзей, но каждый под дружбой понимает что-то свое. Одному друг нужен, чтобы помогал, был беззаветно предан и к которому в любое минуту можно было обратиться за помощью. Но часто мы сетуем на то, что друг предал. А что такое измена? Это когда друг не разделяет твоих взглядов или дружит с твоим недругом? Например, когда тебя оскорбляют, даже справедливо, твой друг должен броситься тебя защищать, или наблюдать спокойно, а затем позже указать на твои ошибки?


погоджуюся clap
 
ksyshka-1@mailruДата: Понеділок, 10.12.2012, 23:08 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
ylihca1294, dada
 
ksyshka-1@mailruДата: Понеділок, 10.12.2012, 23:09 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (motodima)
я настоящих друзей и горжусь, всем бы такого счастья побольше)))

то нада так і дальше бути happy
 
ksyshka-1@mailruДата: Понеділок, 10.12.2012, 23:10 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
mandaryn,

rose yes thanks sun flower :)
 
kiliyaДата: П'ятниця, 26.04.2013, 10:38 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Цитата (Домініка)
Друг це той хто поважає тебе,кому можна довіряти.

Чомусь більшість людей , в тому числі і Ви , пишете про друга,який має поважати Вас,тобто про Ваші "дружні права" . А як же Ваші "дружні обовязки" ?
Для мене друг в першу чергу той , кому я прийду на допомогу першою , заради якого можу змінити деякі плани , і за це вже отримаю свою винагороду - повагу ,довіру,і дуже гарне тепле почуття з боку мого друга!
Люди завжди прагнуть отримувати все ,але ж потрібно і віддавати ,тим самим показувати яким має бути справжній друг .

ідіть інколи на поступки ,і нехай Вас цінує ваш друг :)
 
Форум » Різне » Спілкування » Справжній друг (Кого ми називаємо другом, що ми розуміємо під зрадою друга)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською