П'ятниця, 29.03.2024, 11:37
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Справжній друг (Кого ми називаємо другом, що ми розуміємо під зрадою друга)
Справжній друг
ОйраДата: Середа, 21.05.2008, 10:40 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Кожний із нас має друзів, але кожний під дружбою розуміє щось своє. Одному друг потрібен, щоб допомагав, був беззавітно відданий і до якого в любу хвилину можна було звернутися по допомогу. Але часто ми нарікаємо на те, що друг зрадив. А що таке зрада? Це коли друг не поділяє твоїх поглядів або дружить з твоїм недругом? Наприклад, коли тебе ображають, навіть справедливо, твій друг повинен кинутися тебе захищати, чи спостерігати спокійно, а потім пізніше вказати на твої помилки? sorry sorry sorry
 
Манюня15Дата: Середа, 21.05.2008, 13:48 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Справжній друг- це людина, яка ніколи тебе не залишить ніколи тебе у біді. завжди допоможе і підтримає
 
ДомінікаДата: Середа, 21.05.2008, 14:49 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Друг це той хто поважає тебе,кому можна довіряти.
 
EvanescenceДата: Середа, 21.05.2008, 16:08 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Дружба-чудова річ. Але знайти справжнього друга дуже важко, а ще важче зберегти цю дружбу.
 
ОйраДата: Середа, 21.05.2008, 16:29 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Evanescence, Домініка, Манюня15, це все загальні фрази! Я навела конкретну ситуацію!
Наприклад, я незалежно від того правий мій друг чи не зовсім, завжди захищаю його і намагаюся владнати конфліктну ситуацію всякими способами, але я вимагаю того ж і від мого друга! А ще я не можу дружити з тим, хто дружить із такими людьми, які мені в моральному плані не подобаються! Це правильно, чи ні? hmm2
 
galanetДата: Четвер, 22.05.2008, 10:02 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Дружити з недругом - це щось новеньке. Звісно, що люди дружать лише з тими, хто поділяє їхні погляди на життя в загальному. Проте, якщо твій друг палить, а ти ні - це не означає, що він тобі не може бути твоїм другом. Найкращий варіант дружби - коли люди в усьому або максимально схожі - але це дуже рідкісний випадок.
 
martyДата: Четвер, 22.05.2008, 18:11 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Для кожного слово "друг" має своє значення, все залежить від людини, а "кожен" залежить від його характеру і від його оточення.

Додано (22.05.2008, 18:11)
---------------------------------------------
Багато для кого друг - це той хто поділяє його погляди, допомагає йому в складних ситуаціях, тобто той кому можна довіряти особисте, знаючи, що він тебе не зрадить. Дуже часто навіть зла і огидна Вам людина може зробити більше ніж найкращий друг якого ви знаєте все своє життя, якщо людина не поділяє ваших поглядів це не означає, що вона погана і навпаки. Найкраще видно друзів в скрутний момент коли у вас, стається якась біда тоді зразу видно де справжній друг.
Багато хто прикидається другом для когось, щоб використати його в корисних для себе цілей, такі люди багато чого добиваються в житті і займають високі посади завдяки своєму егоїстичному характеру. Наприклад я негативно ставлюсь до таких людей які думають тільки про себе, але всеодно дуже часто допомагаю людям незалежно від того, хто вони, але всеодно друзями мало кого вважаю.

 
ОйраДата: Неділя, 25.05.2008, 23:31 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Quote (marty)
Дуже часто навіть зла і огидна Вам людина може зробити більше ніж найкращий друг якого ви знаєте все своє життя

Дуже в тому сумніваюся, злі та огидні можуть стати в пригоді. Якби мені потрібна була допомога, я б ніколи у житті до такої людини не звернулася б по допомогу. Взагалі найкраще комусь допомагати, ніж коли допомагають тобі. Я думаю, що друг - це якраз і є той, кому хочеться допомогти і приємно допомагати. yes yes yes
 
ivanovДата: Четвер, 29.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Evanescence)
Дружба-чудова річ.

А я думав це стосунки. А це річ виявляється...
Взагалі, кожен з нас постійно надіється на друга - наприклад, ми точно знаємо, що звернувшись по допомогу він завжди відізветься, завжди вислухає, порадить. А чи кожен з нас робить те ж саме для свого друга, чи в будь-яку хвилину прийде на поміч? Я вважаю, що справжня дружба - це взаємовиручка насамперед, впевненість один в одному, довіра і надія.

До речі, якщо ви свого друга обговорюєте з іншою людиною, він не є вашим другом.

 
martyДата: Четвер, 29.05.2008, 17:05 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Насамперед другом можно вважати того, хто цінує тебе за те, хто ти є, а не за те, що в тебе є.
Quote (ivanov)
До речі, якщо ви свого друга обговорюєте з іншою людиною, він не є вашим другом.

Не обовязково, але частково згоден.
 
Форум » Різне » Спілкування » Справжній друг (Кого ми називаємо другом, що ми розуміємо під зрадою друга)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською