Четвер, 28.03.2024, 22:24
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Різне » Спілкування » Притча про правду
Притча про правду
ТупойДата: Четвер, 20.11.2008, 18:40 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Лисичка)
В моск заливають лише тим людям, в яких власної голови на плечах не вистачає. Нормальну людину замутити не так то просто.

Эмммм. Как говорится, не говори, что ты нормальный, есть более нормальные...
Нормальный человек, это как раз с мозгом, готовым к заливке и промывке. Так сказать "быдло". То, которое требует "хлеба и зрелищ". Просто хлеб и зрелища в общем-то у всех разные. У одних - сериалы, у других - интернет, у третьих - алкоголь, у четвертых - компьютерные игры. Совсем не обязательно, если кто-то не смотрит тв, то он не поддается влиянию системы на него. Система начинает влиять через окружающих его людей. В итоге или он смиряется с системой и "плывет по течению" или выпадает из нее с непредсказуемым исходом.
В общем, "нормальну людину" мутят все кому не лень.

 
ЛисичкаДата: Четвер, 20.11.2008, 19:27 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Тупой)
Эмммм. Как говорится, не говори, что ты нормальный, есть более нормальные...

Я й не пишу, що я нормальна чи не нормальна. Я кажу, що нормальну розсудливу людину важко замутити, бо вона має голову, а отже може нею думати і навіть іноді правильно думати.

Quote (Тупой)
В общем, "нормальну людину" мутят все кому не лень.

Хто це всі? Всі - це нормальні чи не нормальні люди? Якщо з таких позицій дивитись, то людину все життя хтось мутить - це і середовище і інші люди, адже на людину впливає все! Просто істину не всі знаходять, от про що мова.
 
Форум » Різне » Спілкування » Притча про правду
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською