Вівторок, 19.03.2024, 07:59
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Різне » Спілкування » Життя
Життя
що для вас - життя?
1.гра[ 0 ][0.00%]
2.можливість[ 2 ][50.00%]
3.страждання і мука[ 0 ][0.00%]
4.радість[ 1 ][25.00%]
5.щось досить цікаве[ 1 ][25.00%]
6.ланцюг реінкарнацій[ 0 ][0.00%]
7.щось химерне і незрозуміле[ 0 ][0.00%]
8.не знаю[ 0 ][0.00%]
9.щось інше (відповідь аргументувати)[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 4
морриДата: П'ятниця, 09.05.2008, 14:03 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
подумайте, і дайте відповідь на запитання...
 
ОйраДата: Субота, 10.05.2008, 08:34 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Жити взагалі дуже цікаво, тому що кожен день приносить якісь несподіванки. Жоден день не схожий на інший і коли я вранці прокидаюся, то завжди думаю, а яким буде сьогоднішній день? Наче все наперед знаю: заняття, спілкування з друзями, але ж кожного разу все відбувається по-різному і скільки ще всього у житті на мене чекає, тому мені цікаво жити! dance dance dance
 
ivanovДата: Субота, 10.05.2008, 14:57 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Нагадує тему про смисл життя. Я проголосував за перший варіант - гра. Чому? Ну бо це дійсно так...
 
martyДата: Неділя, 11.05.2008, 22:12 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
що для вас - життя?
Життя - це можливість пограти у гру, пережити страждання і муки, відчути радість, відкрити для себе щось дуже цікаве, задуматись про те, що життя може бути химерним і не зрозумілим, зрозуміти, сказати собі: "я не знаю відповідь на питання, що таке життя?" і відкрити для себе, що життя приносить нам щось нове.
 
ivanovДата: Вівторок, 13.05.2008, 00:26 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (marty)
Життя - це можливість пограти у гру, пережити страждання і муки, відчути радість, відкрити для себе щось дуже цікаве, задуматись про те, що життя може бути химерним і не зрозумілим, зрозуміти, сказати собі: "я не знаю відповідь на питання, що таке життя?" і відкрити для себе, що життя приносить нам щось нове.

Прикольно підмічено... Це дійсно так... Встати вранці на роботу, випити кави, піти на роботу, прийти, повечеряти, зайти на форум і лягти спати - це життя. by
 
ОйраДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:21 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Quote (ivanov)
Встати вранці на роботу, випити кави, піти на роботу, прийти, повечеряти, зайти на форум і лягти спати - це життя.

Це нудна, сіра буденність! Існування, а не життя! shock
Quote (marty)
Життя - це можливість пограти у гру, пережити страждання і муки, відчути радість, відкрити для себе щось дуже цікаве, задуматись про те, що життя може бути химерним і не зрозумілим, зрозуміти, сказати собі: "я не знаю відповідь на питання, що таке життя?" і відкрити для себе, що життя приносить нам щось нове.

З усім погоджуюся, але мені здається, що життя - це не гра, бо гру можна переграти, а життя вже не можна not
 
RusalkaДата: Понеділок, 19.05.2008, 12:22 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Життя - це завжди радість. Іноді, звичайно, буває і сумно, але з будь-якої ситуації є вихід.
 
Форум » Різне » Спілкування » Життя
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською