Четвер, 28.03.2024, 16:28
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Жіноча логіка?
Жіноча логіка?
GrizaiДата: Середа, 03.10.2012, 22:20 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
В основі класичної (чоловічої) логіки лежить двійкова система числення: будь-яке твердження може бути визнане або істинним, або хибним. Тобто множину значень чоловічої логіки виписати дуже просто:

“так” = 1, “ні” = 0.

У жіночій логіці додається третій елемент: “можливо”. З точки зору чоловіка введення його лише незначним чином ускладнює систему – з трійковими системами числення деякі розумні представники сильної статі досить непогано вміють працювати. Однак проблема полягає в тому, що “можливо” є не конкретним значенням, а безкінечною множиною усіх можливих значень від “так” до “ні”. Отже, можемо виписати елементи жіночої системи числення:

“так” = 1, “ні” = 0, “можливо = (1,0). by by sun
 
16ohubinДата: Вівторок, 27.11.2012, 20:13 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Подумаєш жіноча логіка ... І що в ній такого особливого?
Зазвичай чоловік, як тільки чує від жінки фразу, не доступну його розумінню, або що здається йому нелогічною, саркастично вимовляє: «Авжеж, жіноча логіка ...» І всі навколишні його чоловіки солідарно кивають головами: «Авжеж, авжеж ...» Жінкам вони, як правило, свою поведінку пояснювати не вважають за потрібне, так що висновки в кожній конкретній ситуації доводиться робити самій. Мало того це ще й дуже зачіпає! А ще й знаменита фраза про те, що жіноча логіка - це її повна відсутність.
Одні скажуть, що це все вигадки чоловіків, яким подобається ставити себе вище за нас, оскільки вони завжди прагнуть показати себе розумнішими, ніж жінки. Але ми-то розуміємо, як глибоко вони помиляються.

Інші абсолютно об'єктивно і нейтрально помітять, що логіка - це поняття суспільне і просто деякі жінки, як і деякі чоловіки, не здатні мислити логічно.
Чоловік привів би в приклад анекдот «На міжнародному конкурсі по жіночій логіці, переміг генератор випадкових чисел», посміхнувся, розвів руками і сказав: «Ну що тут ще додати?»
Скільки людей, стільки думок, а тим часом існування жіночої логіки - давно доведений науковий факт.
А слабо розібратися без сарказму, що ж таке жіноча логіка, звідки вона взялася, які її механізми, кому від неї погано і кому добре?
У жінок, як правило, сильніше розвинена інтуїція і слабкіше логіка, у чоловіків - навпаки. Так що чоловіча логіка називається просто логікою, а жіноча - жіночою логікою, інтуїтивнішою.
У своїй роботі «Про молекулярно-генетичні механізми жіночої логіки» кандидат біологічних наук інституту біології гена РАН В. М. Башкіров доводить відмінність логіки «взагалі» (чоловічої) і жіночої: «На відміну від логіки" взагалі ", жіноча логіка, по суті своїй, ймовірностна. Так, логічний символ "ТАК" в жіночій логіці з ймовірністю 0,5 може бути "ТАК-1" (тобто означати затвердження) і з такою ж вірогідністю "ТАК-2" (заперечення). Все це справедливо і для "НІ".
Дотримуючись думки вченого, виходить, що якщо чоловік говорить: "Я не хочу цей салат", це означає: "Я не хочу цей салат". А якщо жінка говорить те ж саме, це може означати як: "Я не хочу цей салат", так і (як варіант): "Я хочу цей салат, але він такий калорійний, а я на дієті, тому я скажу, що я цей салат не хочу, хоча якщо ви будете наполягати, не виключено, що я його з'їм! "...
Жартів про жіночу логіку відведено цілі розділи в збірниках і на сайтах анекдотів. Ось, наприклад: жінка, яка повернулася з магазину, каже: "Шукала собі штани: в одні не влізаю, інші не подобаються. І тоді купила сумочку ".
Або: жінка збирається купити йогурти і вголос розмірковує: "Три купити або чотири? Куплю чотири, нас же троє ". Або жінка хоче танцювати, і перед нею постає задача, піти танцювати східні танці, або класичні? Адже для перших необхідно одяг для східних танців, а для других - спеціальні туфлі. Все, вирішено, танцюю джаз!
Мені, як жінці, обидві ці ситуації абсолютно зрозумілі й смішні хіба тільки зовсім трохи. На місці дамочки, що купила сумочку замість штанів, була кожна з нас. Заходиш в магазин купити щось одне, а купуєш зовсім інше. Цілком нормальна з точки зору жінки ситуація.
Сприйняття світу у чоловіка і жінки різне. Чоловіки, як правило, швидше сприймають інформацію, що дозволяє їм краще орієнтуватися й точніше реагувати. Але є ще одна особливість - ліва і права півкулі чоловічого мозку працюють поперемінно, і тому чоловік може концентруватися тільки на одному завданні й дратується, якщо його при цьому відволікає щось інше. У жінки ж задіяні обидві півкулі, тому вона в змозі сприймати і аналізувати одночасно набагато більшу кількість інформації. Саме тому жінка в змозі дивитися телевізор, розмовляти з подругою і готувати вечерю одночасно, в той час як чоловік може тільки дивитися телевізор в очікуванні вечері. Все це відбивається і на логіці: у чоловіків вона прямолінійна, сконцентрована на чомусь конкретному, у жінок же - витіювата, інтуїтивна і пов'язана з урахуванням тисяч потрібних і непотрібних дрібниць і подробиць. Звичайно, не буває правил без винятків, і майже у кожного з нас серед знайомих знайдеться жінка з жорсткою чоловічою логікою чи чоловік з логікою жіночою. Але винятки ці тому й помітні, що виділяються на загальному тлі правила. dada
 
1233Дата: Четвер, 29.11.2012, 12:56 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
звичайно приємно. коли нам, жінкам, приділяють так багато уваги))) але не розумію навіщо акцентувати увагу саме на жіночій логіці?!
за моїми спостереженнями, це улюблена тема, саме чоловіків!!!
жіноча і чоловіча логіка не відрізняються!
просто у жінок є прекрасно розвинена інтуіція, сприймання та кмітливість)))
 
olgorbatyuckДата: П'ятниця, 07.12.2012, 16:14 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Для мене жіноча логіка це щось досі не вивчине, Мені здається Що досі це так і накому не вдавалося)))))
 
ladyolyaДата: П'ятниця, 07.12.2012, 16:24 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Хлопці, явам хочу сказати що Наша логіка, Це тільки наш секрет, і вивчити вам його не вдасця)))) dada
 
frauevgeniyaДата: П'ятниця, 07.12.2012, 16:26 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (ladyolya)
Хлопці, явам хочу сказати що Наша логіка, Це тільки наш секрет, і вивчити вам його не вдасця))))

да я згодна з твоєю думкою
 
andrey199527Дата: П'ятниця, 07.12.2012, 16:45 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
ООООО жіноча логіка це щось таке непонятне
 
igormanchester15Дата: П'ятниця, 07.12.2012, 16:46 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
??
Quote (ladyolya)
Хлопці, явам хочу сказати що Наша логіка, Це тільки наш секрет, і вивчити вам його не вдасця))))

Та чого ви на хлопців наїжаєте???Може коли ви відкрили нам секрети вашої логіки то ми зробили б ваше життя на багато цікавіши і приємнішим!!! shy shy shy shy shy shy shy
 
mihailykolexandrДата: П'ятниця, 07.12.2012, 17:07 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Во-ВО, Як би ми розібралися у вашій логіці то ми б такого натворили, щО Вам жилося б набагато краще, ну і ми б також не жалілися б)))))))))))
 
vika19940Дата: Субота, 08.12.2012, 16:51 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Лисичка,
логіка блондинок є цілком нормальною biggrin biggrin
 
Форум » Різне » Спілкування » Жіноча логіка?
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською