П'ятниця, 29.03.2024, 12:01
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Різне » Спілкування » Характер людини творить її долю
Характер людини творить її долю
ОйраДата: Понеділок, 19.05.2008, 08:38 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Quote (крапочка)
не розумію логіки, як це може впливати на характер, на зручність пересунвання в кімнаті можливо, але не більше ...

А я знаю, як впливає! От коли зачепишся за щось або вдаришся, то дуже впливає розташування меблів, бо коли кожного разу вдаряєшся, то виробляється агресивність і людина починає вживати не зовсім пристойні слова, а з часом вони стають словами вжитку, а тоді це стає нормою і звичкою! Причому поганою звичкою! А з поганими звичками важко собі знайти хлопця з хорошими звичками! От як! sad2 sad2 sad2
 
RusalkaДата: Понеділок, 19.05.2008, 11:35 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Звичайно характер творить долю людини, але і доля людини творить її характер. Пережиті хвороби, смерті близьких "ламають" людину, або навпаки - роблять її терплячою до всього.
 
galanetДата: Четвер, 22.05.2008, 11:20 | Повідомлення # 13
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Ось вам приклад як характер людини творить її долю:
Стоїть велика черга до паспортного столу. Одним потрібно оформити підписку, іншим закордонний паспорт, третім поставити одну печатку та ін. Жара неймовірна, всі стікають потом і чекають, коли працівники цього "чудового" закладу завершать свою обідню перерву, яка триває вже більше години і відчинять двері. Одна жінка не витримала, підійшла до дверей і грізно постукала. Вона представилась і сказала, що якщо вони через хвилину не відкриють, то вона їм влаштує таке, що мало не буде. Що ж ви думаєте? Цю жінку пропустили, оформили їй всі документи, а інші люди так і залишились стояти під палючим сонцем, тому що двері їм так і не відчинили.
 
ОйраДата: Неділя, 25.05.2008, 23:42 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





galanet, ну не дарма ж кажуть, що нахальство - друге щастя! Треба виробляти характер ap
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 17.06.2008, 10:29 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (крапочка)
не розумію логіки, як це може впливати на характер, на зручність пересунвання в кімнаті можливо, але не більше ...

Може й на характер, точніше на його формування. Ти не повіриш, але коли в мене ліжко стоїть біля вікна, я завжди прокидаюсь радісною, хочеться багато чого зробити, з"являється інтузіазм, короче, життя б"є ключом. А стояло в мене ліжко біля стіни, то я якась сонна завжди ходила, не висипалась, друзі завжди радили більше посміхатись. Короче, песимістка була старшна. І була б і далі такою ж песимісткою, якби не феншуй (наука про те, як енергетичні потоки навколишнього середовища впливають на наше життя, удачу та благополуччя, відповідно і на характер. yes
 
ОйраДата: Понеділок, 30.06.2008, 00:16 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





Лисичка, виходить, що для того, щоб стати оптимісткою, досить ліжко перетягти у другий куток кімнати? ap
 
ЛисичкаДата: Понеділок, 30.06.2008, 11:03 | Повідомлення # 17
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Ойра, кому ліжко допоможе, кому треба все в кімнаті перставляти! А то й навіть обої переклеювати! biggrin
 
ОйраДата: Середа, 02.07.2008, 20:33 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





Лисичка, мені треба взагалі виїхати з квартири в інше місто і, бажано, в іншу країну ap
 
Форум » Різне » Спілкування » Характер людини творить її долю
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською