П'ятниця, 19.04.2024, 10:17
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Чого варта дівоча честь? (Наслідки позашлюбних зв'язків)
Чого варта дівоча честь?
ОйраДата: Вівторок, 13.05.2008, 14:16 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Quote (ivanov)
То чому б не зробити їй комплімент?

От я так і знала! smile50
Комплімент не через те, що любить або подобається дівчина, а щоб доступніша була! От і все!
А про дівочу честь? Та сто років вона якому хлопцеві снилася! wall
 
ЛисичкаДата: Вівторок, 13.05.2008, 21:45 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Та може ж комусь і потріба! Мені, наприклад!

Хм... А тобі вона навіщо? Нікому ж не потрібна, то і для тебе не потрібна.
 
ОйраДата: Середа, 14.05.2008, 10:26 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





Quote (Лисичка)
Хм... А тобі вона навіщо? Нікому ж не потрібна, то і для тебе не потрібна.

Так то ж хлопцям, коли вони ще неодружені! А коли одружуються, то дуже великі вимоги пред"являють! wall
А мені якраз і потрібно, щоб мене потім чоловік поважав! Та і я хочу, щоб у мене був тільки один єдиний чоловік! От для чого! ao ao ao
 
ДоцентДата: Середа, 14.05.2008, 17:13 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
До цієї теми є один анекдот. Читайте тему АНЕКДОТИ.
 
ОйраДата: Неділя, 18.05.2008, 10:58 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Доцент, значить чоловік вже життя тримає образу образу на жінку, що він в неї був не перший?
 
galanetДата: Четвер, 22.05.2008, 11:22 | Повідомлення # 26
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 626
Репутація: 19 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Доцент, значить чоловік вже життя тримає образу образу на жінку, що він в неї був не перший?

Він тримає образу лише на свою жінку. На тих жінок, які в нього були до одруження, він образи не тримає laugh
 
ОйраДата: Неділя, 25.05.2008, 23:39 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Quote (galanet)
На тих жінок, які в нього були до одруження, він образи не тримає

apl apl apl
 
minusДата: Вівторок, 23.09.2008, 20:54 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Лисичка)
Хм... А тобі вона навіщо? Нікому ж не потрібна, то і для тебе не потрібна.

Після таких постів мені іноді здається, що не так уже й погано буде, якщо людство раптом вимре. Якщо за ці сто років світогляд людей так змінився, то що ж буде далі? Чи є сенс для існування людини як виду, якщо вона перетворюється на хтиве, аморальне створіння, не здатне стримувати своїх примітивних інстинктів і ладне заради них сплюндрувати усе, що було святим для багатьох поколінь предків??? І це - вінець еволюції, цар природи?! Курам на сміх!


Повідомлення відредаговано minus - Вівторок, 23.09.2008, 20:55
 
ЛисичкаДата: Середа, 24.09.2008, 10:13 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 2 []
Статус: Відсутній
Quote (minus)
Після таких постів мені іноді здається, що не так уже й погано буде, якщо людство раптом вимре.

Якщо я так відповіла, то це не означає, що я так думаю. cry Я запитувала в Ойри навіщо їй честь. Можливо я не знаю точної і внятної відповіді на це питання і мені треба було її почути, щоб для себе деякі речі зрозуміти.

А взагалі, якщо чесно, то хто на ту честь дивиться? Ну чесно, якщо? Самі ж хлопці (більшість в крайному випадку) наполягають на тому, щоб дівчина не була скутою чи скромною. Вони хочуть бачити біля себе сучасну дівчину без комплексів. А дівоча честь для більшості людей - це комплекс. Ну хто подивиться на сіру мишку? Ну хіба я не права? dont_know

 
ОйраДата: Середа, 24.09.2008, 13:11 | Повідомлення # 30
Група: Видалені





Quote (Лисичка)
Хм... А тобі вона навіщо? Нікому ж не потрібна, то і для тебе не потрібна.

Якраз для мене потрібна, тому що я себе поважаю! А ще я добре знаю, що хлопці завжди обговорюють дівчат, з якими у них щось було, хоч вони і кажуть, що дівчата пліткарки, а насправді вони ще більші, чим ми, бо вони вихваляються своїми "подвигами" один перед одним, а дурні дівчата їм вірять! >(
Що ж до мене, то я вважаю, що ні за якмх обставин не треба довіряти хлопцям! Якщо вже так дуже любить, то хай одружується, а не вішає лапшу на вуха! ao
 
Форум » Різне » Спілкування » Чого варта дівоча честь? (Наслідки позашлюбних зв'язків)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською