Четвер, 25.04.2024, 19:09
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Різне » Спілкування » Хлопець виявляє свої ревнощі без причини
Хлопець виявляє свої ревнощі без причини
ClubultraДата: Середа, 23.04.2008, 20:52 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Підскажіть будь- ласка, що робити якщо хлопець виявляє свої ревнощі без будь-якої підстави з мого боку? Скажіть дурість!!! laugh
 
Алла_СтеповаДата: Четвер, 24.04.2008, 13:18 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Спецкурсанти
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я в такій ситуації спеціально дала йому привід для ревнощів, щоб він зрозумів, коли можна ревнувати, а коли краще промовчати. Він, мабуть, вирішив, що хай краще все буде як раніше.
 
ОйраДата: Четвер, 24.04.2008, 14:49 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Quote (Clubultra)
Підскажіть будь- ласка, що робити якщо хлопець виявляє свої ревнощі без будь-якої підстави з мого боку?

Думаю, що він сам не без "гріха", через те і не довіряє! Треба придивитися до його поведінки, може статися таке, що у нього нездорова психіка! Буває, що у сімейному житті дуже великі ревнощі приводять до великих неприємностей! Про такі крайнощі можна почитати в літературі і зважити все, щоб потім не розплачуватися за свою необізнаність із подібними речами! yes
 
ivanovДата: Четвер, 24.04.2008, 20:01 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Clubultra)
Підскажіть будь- ласка, що робити якщо хлопець виявляє свої ревнощі без будь-якої підстави з мого боку? Скажіть дурість!!!

Так, це дійсно дурість. Він може тебе втратити назавжди. Адже знаєте, як кажуть? - "Ревность без причины - признак дурачины".

Quote (Ойра)
Думаю, що він сам не без "гріха", через те і не довіряє!

Не згоден! Він може бути дуже закомплексованим в плані кохання - через що й виникаються ревнощі.
 
ОйраДата: П'ятниця, 25.04.2008, 12:25 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Quote (ivanov)
- "Ревность без причины - признак дурачины".

Так ніхто не каже! А кажуть "Сміх без причини - признак дурачини!" ao
Quote (ivanov)
Він може бути дуже закомплексованим в плані кохання - через що й виникаються ревнощі.

Такий закомплексований, що через ревнощі може хто зна яких дурниць наробити! Може і вбити, як Отелло Дездемону! Краще триматися від такого ревнивця подалі! >(
 
ivanovДата: Субота, 26.04.2008, 00:24 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Ойра)
Так ніхто не каже! А кажуть "Сміх без причини - признак дурачини!"

Хіба моє твердження не б"є в десятку? Коли ревнують без причини хіба це розум проявляють?
Quote (Ойра)
Такий закомплексований, що через ревнощі може хто зна яких дурниць наробити! Може і вбити, як Отелло Дездемону! Краще триматися від такого ревнивця подалі!

Якщо ревнощі проявляються в такій формі, то дійсно краще подалі. yes
 
olegДата: Субота, 26.04.2008, 12:06 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Модератори
Повідомлень: 119
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (Clubultra)
Підскажіть будь- ласка, що робити якщо хлопець виявляє свої ревнощі без будь-якої підстави з мого боку?

Гадаю, що причини повинні бути. Ви ж з ним розмовляєте на цю тему? А значить він пояснює, чому ревнує? Чи він так і каже - "я ревную без причини"?
 
ОйраДата: Субота, 26.04.2008, 16:59 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Та він сам не знає, чого ревнує! Такий вдався! Песиміст по природі і нікому не довіряє! Я ж кажу, що краще від такого подалі, бо його вже не перевиховаєш! sorry
 
irusik_lediДата: П'ятниця, 07.11.2008, 23:08 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
це велика помилка у відносинах з дівчиною!!! Томущо, якщо вона йому вірна а він без причини постійно звинувачує її то з часом причина в дійсності зявиться (якщо людині постійно говорити що вона свиня, то вона з часом почне хрюкати) laugh laugh laugh
 
LesyaДата: Четвер, 13.11.2008, 16:28 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Кажуть що коли ревнує то кохає але я такому коханню не змогла б довіряти.
 
Форум » Різне » Спілкування » Хлопець виявляє свої ревнощі без причини
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською