Четвер, 25.04.2024, 12:02
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Різне » Спілкування » Ваше відношення до дівчат, які палять.
Ваше відношення до дівчат, які палять.
Яке Ваше відношення до дівчини, що палить?
1. Мені неприємно дивитись, як дівчина палить. Це вульгарно! [ 7 ] [21.21%]
2. Негативне, адже кожна дівчина - майбутня мати! [ 13 ] [39.39%]
3. Мені не подобається, але відношусь до цього спокійно. [ 8 ] [24.24%]
4. Відношення терпиме, але з такою б дівчиною не спілкувався (спілкувалася) б. [ 0 ] [0.00%]
5. Більшість моїх друзів палять, тому відношусь спокійно. [ 3 ] [9.09%]
6. Нейтрально. Це її вибір. [ 2 ] [6.06%]
7. Сам (сама) палю і вважаю, що дівчина може палити. [ 0 ] [0.00%]
8. Мені подобається, коли дівчина палить. Це виглядає дуже оригінально. [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 33
ВікаДата: Середа, 07.05.2008, 13:18 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я засуджую дівчат які палять тому що це, по-перше шкідливо для неї самої, а по-друге вона майбутня мати. ah
Тому не потрібно навіть робити першу спробу, щоб потім не шкодувати все життя, і плакатися друзям про те, що не можуть кинути.
 
маськаДата: Четвер, 08.05.2008, 12:00 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Все це вплив оточення.
Потрібно мати свою голову на плечах - вплив оточення - не портрібно робити все те , що роблять люди які тебе оточують.Кинути палити - на мою думку, головне мати бажання.
Я негативно ставлюсь до дівчат,які палять і не схвалюю таку звичку у хлопців.
 
КрасотуляДата: Четвер, 08.05.2008, 12:10 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю ,що якщо дівчина палить це огидно і шкідливо для здоровя .Вона не задумуючись про своє майбутнє бере до рота сигарету і перекриває шлях до здорового народження її майбутньої дитини , змінюєтюся ставлення хлопця і взагалі руйнується житя .Якщо не думаєте про себе,то хоча б подумайте ро своїх рідних і близьких , що вас оточують.
 
marycuchДата: Четвер, 08.05.2008, 12:35 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю,що дівчина яка курить шкодить не лише собі,але й майбутній дитині!Адже кожна дівчина майбутня-мати!!!Тому нехай думає не лише про себе,але й про своїх близьких для неї людей.Я взагалі не усвідомлюю,як може дівчина брати до рота сигарету,та щей показувати себе на людях думаючи, що це модно хоча це не так!
 
морриДата: Четвер, 08.05.2008, 13:53 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
мені здається, що це виключно їх справа!!!! вони гроблять своє здоров"я, здоров"я майбутньої дитини і...гадаю що не дуже приємно цілувати дівчину, вуста котрої смердять нікотином... dada
 
martyДата: Четвер, 08.05.2008, 19:13 | Повідомлення # 36
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (морри)
це виключно їх справа!!!!

Я з вами цілком згоден, на кожній пачці сигарет, в кожній рекламі сигарет, на виховних годинах в навчальних закладах йде мова про шкідливість сигарет і про їх наслідки, але багато хто це ігнорує і просто не звертає уваги, чому?
Дехто з дівчат, так хоче привернути до себе увагу - увагу можно привернути і іншим способом, не обовязково хапати в руки сигарету і показувати, що я теж вмію курити :)
Куріння допомагає в стресовій ситуації - добре нічого проти нема, але якщо курити по пачці сигарет на день і виправдовуватись "як мені погано", "воно мене заспокоює" якщо у вас часто стаються стресові ситуації тоді міняйте свій "образ жизни" або світосприйняття так щоб їх поменшало тому, що буде у вас нервовий зрив і тоді вам вже не сигаретами треба буде заспокоюватись :)
"Я курю, бо курять мої друзі і на їх фоні я виглядаю не солідно" - сигарети допомагають стати соліднійшим? ai

Таких прикладів купа coffee . Я проти куріння, це означає що мені взяти прапор в руки і багати з криками "куріння шкідливе для здоров"я", "куріння призводить до серцевосудинних захворювань", а курці в свою чергу глянуть на мене o_O і скажуть, що в мене геть дах зірвало, проігнорувавши мої слова.

 
problemДата: Четвер, 08.05.2008, 19:15 | Повідомлення # 37
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (морри)
мені здається, що це виключно їх справа!!!!

Це не зовсім їх справа, тому що вони живуть у суспільстві, яке і так, м"яко кажучи, нездорове. Мені не хотілося б, щоб з такої дівчини брали приклад дівчатка 10-14 річного віку, у яких ще не сформована свідомість і вони вважають, що мають вигляд "крутої" дівчини, коли стоять з цигаркою в руках і пускають дим в очі одне одному.
 
martyДата: Четвер, 08.05.2008, 19:23 | Повідомлення # 38
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (problem)
Мені не хотілося б, щоб з такої дівчини брали приклад дівчатка 10-14 річного віку

В 10-14 років важливу роль в питанні куріння грають батьки, мені дуже неприємно спостерігати за батьками які з криками і образами кидаються на дітей будь-якого віку і починають їх лупцювати надіячись на те, що вони перестануть курити. Я не батько і не дорослий, в мене нема дітей яких я не вмію виховувати, але на власному досвіді знаю, що якщо хтось на мене кинеться з такими криками, я просто піду і зроблю все навпаки. Якщо у вас і виникла така проблема, ніколи не кидайтесь так на дітей і не піднімайте на них руку тому, що вони перестають вам довіряти і стають вас зневажати, а ще в них є можливість вирости і просто згадати, якими ви були батьками для них...
 
ОйраДата: Субота, 10.05.2008, 10:15 | Повідомлення # 39
Група: Видалені





Quote (marty)
Якщо у вас і виникла така проблема, ніколи не кидайтесь так на дітей і не піднімайте на них руку тому, що вони перестають вам довіряти і стають вас зневажати

Можливо, це і так, але мене приходилося в свій час трохи "виховувати" і от якраз у такому віці, але я за те ще більше поважаю свого тата і розумію, що він був правий! Може, для кожного треба свій метод? Мені якраз такий метод допоміг, бо я боялася свого тата, тому не наробила дурниць. Це тепер я розумію, що тоді була дурна. А батьки завжди хочуть нам добра, то я думаю, що за те їх зневажати не можна. yes
Тому до дівчаток, які почали курити, треба застосовувати різні впливи, але головне, щоб вони зрозуміли, що то вульгарно і шкідливо.
 
ivanovДата: Неділя, 11.05.2008, 21:08 | Повідомлення # 40
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 222
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (marty)
Я проти куріння, це означає що мені взяти прапор в руки і багати з криками "куріння шкідливе для здоров"я", "куріння призводить до серцевосудинних захворювань", а курці в свою чергу глянуть на менеі скажуть, що в мене геть дах зірвало, проігнорувавши мої слова.

Та і не тільки курці будуть сміятись... Методи боротьби мають бути іншими.
Ойра, я вже обмежуюсь однією сигаретою в день ah

Додано (11.05.2008, 21:08)
---------------------------------------------
Дівчата, які не курять спепеляють поглядом дівчат, які курять ag
Ойра, blink2

 
Форум » Різне » Спілкування » Ваше відношення до дівчат, які палять.
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською