П'ятниця, 29.03.2024, 18:04
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
1.Так. Вчитель повинен працювати за покликанням, а не за гроші .[ 17 ][65.38%]
2.Ні. Вчительські матеріали є результатом його праці - як комп'ютерна програма, як газета, як хліб.[ 9 ][34.62%]
Усього відповідей: 26
tanya_bondДата: Середа, 09.12.2009, 12:00 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
У мене є знайомий учитель, який передер у іншого (без дозволу!) методику і користується нею під час викладання. Навіть не змінив таблиці і малюнки. Якось трохи негідно поступив учитель-ледацюга! dada
 
ангелДата: Субота, 26.12.2009, 11:24 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так! Це обов'язки вчителя, ділитися своїми матеріалами!
 
MariykaДата: Неділя, 27.12.2009, 22:57 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так, але все це залежить від характеру вчителя. На мою думку, кожен вчитель своїми на працюваннями (конспектами, цікавими матеріалами) може допоможе молодому вчителю на початкову етапі його роботи.
 
УчительДата: Понеділок, 04.01.2010, 12:38 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Quote (tanya_bond)
У мене є знайомий учитель, який передер у іншого (без дозволу!) методику і користується нею під час викладання. Навіть не змінив таблиці і малюнки. Якось трохи негідно поступив учитель-ледацюга!

Притча про вчителя

Одного разу учень сказав Вчителеві:
— Учителю, я дізнався, що один консультант з продажу в іншій країні пише щотижневу колонку в газеті і постійно використовує твої думки і вислови!
— Скажи, а він сильно спотворює ідеї?
— Ні. Мій друг, який живе в тій країні, прочитав мені вголос по телефону всю статтю. Ти знаєш, таке враження, що текст писав ти сам. Але підписано чужим ім'ям. Як ти збираєшся вчинити, Вчителю?
— А чому ти вирішив, що я збираюся щось чинити?
— Ну, як же, Вчителю! Адже ця людина краде у тебе думки. Крім того, він виглядає в очах своїх читачів набагато розумніше, ніж він є насправді — і це за твій рахунок, Учителю!
— Ти хочеш сказати, що із-за цих статей я дурнішаю?! — засміявся Учитель, і всі присутні учні теж засміялися. Засміявся і учень, який затіяв цю розмову.

 
ДоцентДата: Понеділок, 04.01.2010, 18:20 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Притча про вчителя - продовження

Після уроків Учитель пішки вирушив додому.
Йти було важко, адже він вже тиждень як їв тільки сухарі і запивав водою.
Йти було далеко, адже він жив у розваленій покинутій кимось хатині на хуторі за селом.
Йому було холодно - різкий зимовий вітер продував поношене пальтечко.
Він йшов і думав " Ну чому я такий дурень, що сам не публікую свої твори і не отримую за це гідну винагороду ?"
Але сили покидали його. Він впав на узбіччі і замерз. Адже у нього не було мобільного телефону.

Звістка про смерть Учителя засмутила консультанта з продажу.
"Прийдеться знову витрачати час на пошуки іншого безкорисливого дурня" - подумав він, сів у розкіший автомобіль і поїхав вечеряти в престижний ресторан.

Повідомлення відредаговано Доцент - Понеділок, 04.01.2010, 18:22
 
УчительДата: Субота, 09.01.2010, 10:35 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Мораль:

Це був нікчемний учитель. От так закінчують своє життя ті учителі, які думають тільки про гроші і виховують з учнів бандитське суспільство.
 
problemДата: Субота, 09.01.2010, 10:43 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 1 []
Статус: Відсутній
Доцент, Ви повідали трагічне продовження притчі, явно орієнтуючись приблизно на 18-19 століття, прямо плакати хочеться. :'(
 
MorgotДата: Вівторок, 28.09.2010, 08:49 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На те він і учитель щоб ділитись своїми матеріалами з іншо

планетянами

 
ЯринкаДата: Четвер, 04.11.2010, 23:11 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю що це залежить на сам перед від самої людини, і якщо вона не захоче ділитися своїми здобутками безкоштовно, то примусити її це зробити не можна.
 
vasvas1Дата: Понеділок, 18.04.2011, 22:52 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Ділитись чи не ділитись - справа учителя, а методичний кабінет крім контролюючої функції повинен виконувати іншу функцію, надавати методичну допомогу. От нехай і представляють учителям творчі методичні розробки і покажуть кілька відкритих уроків.

Повідомлення відредаговано vasvas1 - Понеділок, 18.04.2011, 22:53
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи ПОВИНЕН вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською