П'ятниця, 19.04.2024, 23:46
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи готовий вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Чи готовий вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
ДоцентДата: Вівторок, 01.02.2011, 17:07 | Повідомлення # 31
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 3 []
Статус: Відсутній
Знання безцінні, але праця вчителя повинна бути гідно оцінена.
 
MarynaДата: Субота, 07.05.2011, 13:04 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Підтримую цю думку!! Особисто я готова поділитися своїми матеріалами БЕЗКОШТОВНО!! Можливо комусь ці матеріали дуже допоможуть thanks
 
yankabulegaДата: Субота, 14.05.2011, 19:09 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я думаю, що вчитель для того і є вчителем, щоб навчати інших, ділитись інформацією.
 
dem4ukДата: Вівторок, 17.05.2011, 23:26 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так як вчитель має навчати дітей, то повинен і викладатися на повну і ділитися своїм матеріалом із учнями!
 
dem4ukДата: Вівторок, 17.05.2011, 23:26 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (Maryna)
Я думаю, що вчитель для того і є вчителем, щоб навчати інших, ділитись інформацією.

згоден! на всі 100%

 
RomychДата: Понеділок, 23.05.2011, 21:31 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Доцент
Це питання має ряд аспектів.
1. Що таке гроші ? Згідно класичних економічних законів - це еквівалент праці.
Отже будь-яка праця повинна бути оплачена.
Якщо ти один раз попрацюєш задарма, тоді і другий, а тоді тобі взагалі перестануть платити.

2. Хтось з відомих історичних особистостей (здається Генрі Форд) на запитання, чи вірите ви безкоштовним порадам, відповів "Безкоштовна порада - це погана порада, бо хороша порада коштує гроші". Те саме стосується і інформації.

3. Наше Міністерство освіти на те тільки і розраховує, що вчителі альтруїсти, свідомі, патріоти, тому повинні працювати задарма. Можливо тому і рівень освіти так знизився, адже не секрет що на таку малу зарплату (вчителя) тепер йдуть навчатись не найкращі молоді люди. Та й більшість з тих, хто закінчив педагогічні вузи НЕ планує працювати вчителем. За даними сайту Національного педагогічного університету
імені М.П. Драгоманова відповіли: Ніколи - 534 ( 29.9% ) За умови гідної оплати праці - 497 (27.8%) Так, я цього прагну! 349 (19.5%) Можливо, як складеться життя - 330 (18.5%) Бажаю, але це не престижно- 77 (4.3%)

4. Свою працю треба вміти цінити. Тоді її оцінять інші.
Хоча роками радянська влада насаджувала ідіому що праця вчителя "безцінна". У нашому суспільстві (Україна) не цінять працю вчителя, тому і такий низький соціальний статус. І винні в цьому частково самі вчителі.

5. Виставляючи безкоштовно свою інтелектуальну власність в Інтернеті, ви працюєте на збагачення провайдерів, власників "безкоштовних сайтів" і рекламодавців. Адже саме на безкоштовну інформацію вони і розраховують.

Мій висновок наступний: НІ.
Інтелектуальну власність повинна оплатити держава, як соціальну, або підприємства, як комерційну.

P.S.
Але, якщо ви є спадкоємцев фінансової імперії і матеріально забезпечені на все життя, а праця вчителя - тільки хобі, тоді звичайно займайтесь меценатством. Це тільки додасть вам рейтингу у світі бізнесу

1. З вами цілком згоден. В нашій країні, якщо будеш щось робити даремно, то тобою просто будуть користуватися.
2. Це цілковита правда. І я звами згоден на 100%.
З користувачем Доцент я згоден, він написав все так як я думаю, але треба зауважити, що все залежить від людини: "Спочатку треба починати з себе, а потом з інших"

 
kos1993Дата: Середа, 25.05.2011, 16:24 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
ні!
 
vova19941010Дата: П'ятниця, 14.10.2011, 12:27 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку Вчитель повинин ділитись безкоштовно.
 
sashokmenДата: Понеділок, 17.10.2011, 10:11 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Мушу з вами не погодитись вчитель який тяжко працював навряд чи захоче комусь просто так выдати свою роботу thanks
 
AnjeliДата: Четвер, 27.10.2011, 11:24 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
На мою думку вчителю необхідно не тільки безкоштовно ділитись своїми матеріалами а ще й спілкувати з іншими вчителями, то му що немає нічого важливішого у праці вчителя як обмін досвідом та взаємодопомога, в наш час діти дуже жорстокі і незалежні але вони так само потребують підтримки вчителя, його поради і мені здається що порада колеги який можливо був у ситуації яка подібна вашій і зможе допомогти вам стане в нагоді. А матеріалами ділитись звичайно необхідно.
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи готовий вчитель безкоштовно ділитись своїми матеріалами?
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською