П'ятниця, 19.04.2024, 00:31
Освітні веб-ресурси
учителям інформатики
Головна Реєстрація Вхід
Ви - Гість · RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи потрібно використовувати освітні веб-ресурси?
Чи потрібно використовувати освітні веб-ресурси?
MarynaДата: Субота, 07.05.2011, 13:08 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Сьогоднішнє суспільство досить тісно пов'язане з інтернетом. Для будь-якого вчителя інтернет є досить цінним і швидким джерелом інформації!!

Повідомлення відредаговано Maryna - Субота, 07.05.2011, 13:09
 
monssterДата: Середа, 11.05.2011, 19:15 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Веб-ресурси потрібно використовувати, так як вони є дуже цікавими і корисними!!!!!!!!!!!!!
 
dem4ukДата: Вівторок, 17.05.2011, 23:27 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
думаю що так! це дуже зручно!
 
RomychДата: Понеділок, 23.05.2011, 21:16 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Освітні веб-ресурси – це ресурси освітнього характеру, які розміщенні у веб-просторі мережі Інтернет. Сюди належать не тільки ресурси, що підготовлені за спеціальною веб-технологією (веб-сторінка, веб-сайт, веб-портал), а й інші електронні ресурси, що зберігаються на веб-серверах у вигляді різних форматів (текстового, графічного, архівного, аудіо та відео форматів і т.д.).
Користуватися веб-ресурсами потрібно , там чимало потрібної інформації! На дворі XXI століття і слово інтернет, вже. не новина. Вже кожний вміє користуватися інтернетом!
 
kos1993Дата: Середа, 25.05.2011, 16:31 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Веб ресурси потрібно використовувати, але книга - скарб знань, тому не потрібно їх цуратись!
 
kvitochkavuДата: Вівторок, 27.09.2011, 12:01 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так, звичайно. Потрібно використовувати все, з чого можна "витягнути" знання =)
 
Sera1993Дата: Вівторок, 27.09.2011, 12:20 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Я вважаю що потрібно . Адже можна наперед цікавитись матеріалами лекцій , можна повторити щось . Прикладів можна привести доволі багато і всі вони доводять , що потрібно створювати і використовувати освітні веб-ресурси .
 
star2011Дата: Вівторок, 04.10.2011, 10:20 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Мені здається, що з кожним роком людству потрібно щось нове. Можу з упевненістю сказати, що ще кілька років тому я нічого не знала про веб-ресурси, а зараз я часто звертаюся до них за допомогою. Тому вони дуже потрібні і не тільки вчителям . sun Дуже часто використовую довідкові ресурси, зокрема словники, електронні енциклопедії. Наприклад, проводжу заняття з теми "Будова комп'ютера" і потім як завдання пропоную знайти у вікіпедії такі означення слів "монітор", "системний блок", "клавіатура" і т.д. Учні шукають і зберігають дане означення в блокноті, потім висилають його мені на електронну поштову скриньку. Це завдання покращує розуміння даних означень, адже вони його шукають, перечитують, висилають на пошту. laugh
 
sashokmenДата: Понеділок, 17.10.2011, 10:49 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Quote (monsster)
Веб-ресурси потрібно використовувати, так як вони є дуже цікавими і корисними!!!!!!!!!!!!!


Погоджуюсь
 
Tany@Дата: Субота, 29.10.2011, 16:36 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0 []
Статус: Відсутній
Так требо, якщо це довідники, словники, підручники.
 
Форум » Використання та створення освітніх веб-ресурсів » Використання освітніх веб-ресурсів » Чи потрібно використовувати освітні веб-ресурси?
Пошук:

Використовуються технології uCoz

Пишу українською